Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 10:43:40

Понад 6 тисяч китайських камер для велосипедів намагалися ввезти з порушенням митного законодавства

26.08.2015   11:39Агенцiя

Товар «камери для велосипедів» затримали на митному посту «Чернігів-вантажний».

Під час митного оформлення фахівці Чернігівської митниці ДФС встановили черговий факт невідповідності даних, що вказані в офіційних документах на вантаж, з фактичним вмістом вантажу.

Задля встановлення реальної кількості товарів співробітникам митниці довелося повністю вивантажити та перерахувати наявний товар. Виявилося, що замість задекларованих 6 тисяч велосипедних камер, у транспортному засобі знаходилося їх вдвічі більше - 12 100.

Вилучені шини оцінені у понад 170 тисяч гривень.

За цим фактом складено протокол відносно декларанта, який надав недостовірні відомості. Справу буде передано до суду. Митним кодексом України за недекларування товарів і транспортних засобів комерційного призначення (ст. 472) передбачена відповідальність у вигляді конфіскації товарів та стягненні штрафу в розмірі 100 відсотків їх вартості.

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини