Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 20:22:14

Вакансії безробітним пропонували прямо на території підприємства, якому не вистачає робочої сили

24.08.2015   08:26

Всім бажаючим обіцяли і роботу, і перенавчання, і пристойну заробітну плату. Все це було у Чернігівському тролейбусному управлінні.

Так обласний центр зайнятості проводив тут ярмарок вакансій. Подібні заходи вважають гарною традицією, адже безробітні можуть не лише отримати інформацію про професію, а ще й побачити, де доведеться працювати. Статистика ж говорить, що значний відсоток людей, які шукають роботу, після подібних екскурсій таки працевлаштовуються.

Їх зібрали у залі Чернігівського тролейбусного управління. Прямо з центру зайнятості безробітні прийшли до потенційного працедавця спитати про роботу. У кожного своя сумна історія. Приміром, 32-річний Олександр вже змучився ходити по підзаробітках. А 34-річна Надія півроку не може знайти роботу.

Саме молодих кадрів вже давно не вистачає Чернігівському тролейбусному управлінню. Ситуація з робочою силою тут майже критична.

Молодь не хоче братися за роботу, яку пропонує Чернігівське тролейбусне управління, констатує його керівництво. Тут катастрофічно не вистачає водіїв тролейбусів, кондукторів й працівників робітничих спеціальностей. Комунальний заклад після ярмарку вакансій таки сподівається укомплектувати вільні робочі місця.


Безробітним, які прийшли на ярмарок вакансій, провели екскурсію по управлінню і розповіли про його перспективи: це і оновлення тролейбусного парку, і отримання пільгового кредиту на це. Мінятимуть і кадрову політику — за допомогою центрів зайнятості. Лише за останні півтора року 36 безробітних служба зайнятості працевлаштувала у Чернігівському тролейбусному управлінні. За державні кошти людей, які шукають роботу, наприклад, водіїв тролейбусів, перенавчають. Подібні заходи і акції допомагають розвантажити ринок праці. Бо, за статистикою, сьогодні маємо в Україні майже мільйон безробітних.

Ну, до речі, після подібних акцій та екскурсій значний відсоток безробітних залишаються працювати на підприємствах, куди їх запрошують центри зайнятості. Це, власне, і є метою днів відкритих дверей.


Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини