Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 20:55:20

Особистий прийом голови ОДА: житло, земля та історична спадщина

22.08.2015   21:19Агенцiя

Напередодні державних вихідних із нагоди Дня Незалежності України Валерій Куліч провів черговий особистий прийом громадян.

І знову найбільше питань стосувалося житла – оформлення права власності на земельні ділянки учасниками антитерористичної операції та забезпечення житлом «черговиків» – громадян пільгових категорій.

У ході зустрічей вдалося розібратися у всіх питаннях, із якими звернулися громадяни. Були надані відповідні роз’яснення, консультації та взято до відома декілька нових фактів.

Остання із запланованих зустрічей була з головою однієї з національних громад області. У ході розмови увагу голови облдержадміністрації звернули на те, що дії керівництва одного з міст області стосовно перенесення могили воїна-визволителя, який загинув у 1943 році, з центральної частини міста можуть містити ознаки заангажованості за національною ознакою. Після з’ясування обставин, потискаючи один одному руки, голова ОДА висловив голові громади свою позицію: «Народ України – це всі, хто живе і трудиться на її благо, на користь своїх близьких, міст, сіл і всієї громади. Це стосується як сьогодення, так і минулих сторінок історії. Тому розрізнення тих, хто боровся і поклав своє життя, захищаючи українську землю за національним, релігійним чи будь-яким іншим принципом є неприпустимим», – сказав Валерій Куліч.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини