Прилуцькі міліціонери розкрили розбійний напад по “гарячих слідах”
Днями близько о півночі до Прилуцького райвідділу міліції зателефонувала сільський голова села Удайці і повідомила, що щойно на 64-річного місцевого мешканця в його власному будинку було скоєно напад. На місце пригоди черговим одразу була направлена слідчо-оперативна група.
Прибувши на виклик, міліціонери встановили, що близько 11-ї вечора двоє невідомих увійшли до будинку потерпілого та, нічого не пояснюючи, почали бити та вимагати гроші. В хід пішла навіть лопата, якою зловмисники били чоловіка по голові та тулубу.
Після чого молодики забрали всі гроші, що були в будинку, близько 800 гривень, та пішли геть, залишивши побитого лежати на підлозі.
Потерпілого з численними травмами було доставлено до Прилуцької районної лікарні.
Було зрозуміло, що за цей час зловмисники далеко втекти не встигли. Правоохоронці одразу почали прочісувати прилеглу територію, опитувати сусідів, перевіряти підобліковий елемент. І ці заходи одразу дали свій результат. Майже одразу в поле зору правоохоронців потрапив 40-річний місцевий мешканець, який вже раніше мав проблеми із законом. Коли ж до нього завітали правоохоронці, той навіть не став нічого заперечувати, одразу у всьому зізнався. Спільника затримали тієї ж ночі. Хлопчина взагалі виявився неповнолітнім. Свій 18 день народження він тепер відсвяткує в місцях позбавлення волі.
Наразі проти зловмисників слідчим відділом Прилуцької міліції було порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій поєднаний з проникненням у житло) карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна. Розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.