Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 22:40:32

Звітує податкова міліція ДПІ у м. Чернігові ДПС

05.03.2012   18:05Агенцiя

Податкова міліція міста забезпечує дотримання законності при сплаті податків.

Одним із важливих напрямків її роботи є викриття порушень у сфері господарської діяльності. Це виявлення та попередження фактів незаконного відшкодування з бюджету податку на додану вартість, оперативне супроводження розслідування кримінальних справ, проведення спільних оперативно - слідчих  заходів з метою встановлення осіб, причетних до скоєння злочину, збір доказів та направлення кримінальних справ до суду з обвинувальним вироком.

Нами взято курс на збільшення ефективності та прозорості у роботі податкової міліції, що передбачає мінімальне втручання у діяльність платників податків. Але й самі підприємці повинні проявити громадську активність, захищати свої законні права.

З початку року податковою міліцією міста виявлено 7 злочинів (з них 6 - тяжких). Забезпечено надходження до бюджету коштів на суму понад 8 млн. грн.

З незаконного обігу вилучено товарів на загальну суму понад 1 млн. грн., у т.ч. спирту - 145,8 тис. грн., лікеро-горілчаних напоїв - 80 тис. грн. та інші товари народного вжитку.

Виявлено 2 факти необґрунтованої заявки на відшкодування ПДВ на суму понад 393,103 тис. грн.

Нагадаємо, що спеціально для прийняття звернень про неправомірні дії працівників Державної податкової служби керівництвом відомства було створено інтерактивний сервіс "Пульс податкової". Номер "гарячої" лінії: (044) 284-00-07.


Костянтин Пігенко, заступник начальника ГВПМ ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

Чернігівщина отримала понад дві тисячі ноутбуків від ЮНЕСКО 22:19

До Чернігівської області надійшла благодійна допомога від ЮНЕСКО — 2273 нових ноутбуки для організації навчального процесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини