Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 19:46:17

Менська лікарня змінює обличчя

20.08.2015   08:19

КЛПЗ «Менська центральна районна лікарня» під час реформування системи охорони здоров’я була готова стати центром одного із госпітальних округів.

І це цілком виправдано, адже для лікування у заклад приїжджають пацієнти не тільки з району, а і сусідніх – Сосницького, Корюківського, Коропського.

Менські медики для залучення спеціалістів вирішили збудувати для них житло. Таке рішення було прийнято ще кілька років тому, а тепер ця перспектива стала вже не такою і далекою: на території закладу виділена ділянка, де планується збудувати два чотириквартирних будинки.

«Як тільки надійдуть кошти з бюджету (приблизно 4 млн. 700 тис. грн.) – одразу ж почнемо їх освоювати, – наголошує головний лікар закладу Петро Хомрач. – У нас вже готові проектно-кошторисна документація, відповідне розпорядження голови районної державної адміністрації, виділена субвенція, пройдено конкурсний відбір».

Зараз йде попередня підготовка, у закладі здійснюються поточні ремонти, зокрема, в інфекційному відділенні, операційному блоці. Кошти для цього виділяють благодійники. «Допомагає нам товариство «Праця» зі Стольного, яке працює із нашими будівельниками.

Сподіваємося, що ми отримаємо кошти в обсязі 300-350 тис. грн., які спрямуємо на ремонт покрівель наших приміщень. А поки робимо все можливе своїми силами та втілюємо у життя плани щодо розвитку нашої лікарні», – запевняє Петро Хомрач.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини