Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:03:21

Чернігівські патрульні успішно зарекомендували себе в ролі сервісної служби

20.08.2015   07:42Агенцiя

Після прийняття закону про національну поліцію в Чернігові бійці патрульної служби міліції приміряють на себе роль сервісної служби.

Багато чернігівців працюють або просто бувають у справах в Києві, де мають змогу спостерігати за роботою поліції. Рівень довіри до нової структури високий як ніколи, оскільки громадяни сподіваються, що молоді патріотичні поліцейські зможуть змінити ситуацію на вулицях та наблизять правоохоронців до простих українців.

Батальйон патрульної служби міліції Чернігівського міськвідділу УМВС теж взявся довести містянам, що бійці своєю сумлінною службою здатні завоювати довіру громадян.

Перед заступанням на службу керівництво батальйону щоразу проводить докладний інструктаж зі співробітниками, розглядають найбільш типові ситуації, коли громадянам може знадобитися допомога та роз’яснює як в такому разі повинні діяти патрульні.

Під час патрулювання міліціонери звертають особливу увагу на осіб похилого віку, припаркований на узбіччі автотранспорт, пенсіонерів з паличками тощо.

Так, на проспекті Перемоги патрульні побачили легковика зі спущеним колесом, а біля автівки – молоду жінку з донькою. Міліціонери запропонували допомогу, здивована жінка-водій одразу погодилася. Патрульні допомогли поміняти пробите колесо. Жінка навіть пожартувала, що хоча вона й блондинка, але з колесом справилася б і самотужки, от тільки часу б це зайняло втричі більше. А така увага з боку патрульних імпонує. Днями пані Вікторія була в столиці і відчула на собі увагу поліцейських. Тоді подумалося «оце б у нас в Чернігові так!» Патрульні побажали водієві щасливої дороги і рушили далі.

У віддаленому районі Чернігова «Шерстянка» бійці побачили стареньку бабусю, якій явно було зле, бо вона трималася то за голову, то за серце. Після короткої розмови Валентина Павлівна пожалілася, що через спеку погіршився стан її здоров’я і вона не може дійти додому, хоча мешкає зовсім поруч.

Від пропозиції підвезти її до будинку жіночка аж здивувалася. Патрульні провели стареньку до квартири, переконалися, що «швидку» викликати не потрібно і продовжили патрулювати місто.

Але попри сервісні послуги співробітники патрульної служби не забувають про свої прямі обов’язки — розкриття злочинів, їх припинення та профілактику.

Так, тривають відпрацювання окремих мікрорайонів обласного центру з метою зниження рівня вуличної злочинності та попередження розпивання спиртних напоїв у громадських місцях, як прямої передумови для скоєння злочинів та правопорушень.

Силами батальйону патрульної служби Чернігівського міськвідділу та бійців батальйону спецпризначення «Чернігів» вже проведено відпрацювання одного з найвіддаленіших районів обласного центру – «Шерстянки». За два дні роботи було складено 34 адміністративні протоколи, з яких 21 – за статтею 178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді). Ще 5 – за куріння у невстановлених місцях (ст. 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Але покарання винних на сьогоднішній день не є самоціллю міліції. На перший раз порушники адміністративного законодавства відбувалися попередженням, з ними проводилися профілактичні бесіди.

Відтепер кількість патрулів на вулицях міста збільшена для покращення громадського порядку та підвищення безпеки мешканців і гостей міста.

Щодня на охорону громадського порядку в Чернігові заступають 45 патрулів - 26 піших та 19 автопатрулів, серед яких і співробітники батальйону патрульної служби міліції, і спецбатальйон «Чернігів», і підрозділи Національної Гвардії, і придані сили з УМВС області.

Вночі в обласному центрі спокій громадян охороняють 3 автопатрулі батальйону патрульної служби, а також наряди ДАІ і Державної служби охорони, які знаходяться в оперативному підпорядкуванні чергових міськвідділу УМВС та готові в будь-який момент виїхати на виклик чи на допомогу іншому наряду міліції.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.