Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 10:04:08

ДАІ посилює контроль за таксистами

19.08.2015   10:00Агенцiя

На даний час, серед водіїв автомобілів «таксі» значно погіршився стан транспортної дисципліни. Порушення ними Правил дорожнього руху, в свою чергу, викликало велику кількість обурень зі сторони інших учасників дорожнього руху.

На території Чернігівської області проходить оперативно-профілактичне відпрацювання під однойменною назвою «Таксі».

Як показали результати відпрацювання, нарікання і скарги учасників дорожнього руху на «таксистів» виявилися справедливими і, більше того, зафіксована велика кількість правопорушень з їх боку виглядає як пряме ігнорування Правил дорожнього руху, що створює небезпеку для життя та здоров’я людей.

За період операції працівниками ДАІ виявлено 81 порушення ПДР.

Серед основних порушень, є перевищення водіями встановлених обмежень швидкості руху, порушення вимог дорожніх знаків, зупинка і стоянка, порушення правил проїзду пішохідних переходів та ненадання переваги в русі пішоходам не нерегульованих пішохідних переходах.

З метою підвищення безпеки на вулицях міста, профілактики аварійності, попередження та припинення порушень правил дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів автомобілями таксі, Державтоінспекцією Чернігівської області подібні операції будуть проводитися постійно, тому послаблення контролю з боку правоохоронців очікувати перевізникам не варто.

Останні новини Чернігівщини

Народні депутати від Чернігівщини презентували в обласній раді законопроєкт з держпідтримки малонаселених територій України

Народні депутати від Чернігівщини презентували в обласній раді законопроєкт з держпідтримки малонаселених територій України 09:55

27 лютого парламентарі від Сіверського краю Антон Поляков та Валерій Зуб представили згаданий проєкт на конференції «Перспективи розвитку Чернігівщини», що відбулася в конференц-залі будинку засідань обласної ради.

Минулого року на Чернігівщині легалізовано більше 6,5 тисячі працівників

Минулого року на Чернігівщині легалізовано більше 6,5 тисячі працівників 09:51

Спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення відбулося 27 лютого в Чернігівській ОДА.

Під страхом суспільно корисних робіт мешканець Новгород-Сіверського району сплатив 23 тисячі боргу по аліментах

Під страхом суспільно корисних робіт мешканець Новгород-Сіверського району сплатив 23 тисячі боргу по аліментах 09:40

Після розлучення обов’язки щодо виховання та розвитку дитини більшою мірою виконуються тим з подружжя, з яким чадо проживає. Деякі батьки, користуючись фізичною прірвою з малечою, ігнорують та байдуже ставляться до їхнього життя.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.