Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 12:08:12

Оплата населенням м.Чернігова житлово-комунальних послуг у І півріччі 2015 р. ДОВІДКА

17.08.2015   08:32

У І півріччі 2015 р. жителі м.Чернігова сплатили за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості минулих періодів, 292,1 млн.грн., що становить 102,1% нарахованих сум (рік тому – 101,9%).

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (із розрахунку 150 кВт год на місяць) у червні 2015 р. становили 329,57 грн., що на 9,8% перевищує відповідний показник за червень 2014 р. (300,19 грн.).

За І півріччя 2015 р. населення міста заборгувало організаціям-надавачам послуг 88,9 млн.грн. за спожиті житлово-комунальні послуги. З початку року борг зменшився на 6,6%. Найбільшу його частку становила заборгованість за газопостачання – 35,6%. Не сплачували за цей вид послуг упродовж 3 місяців і більше 9,5% власників особових рахунків.

За централізоване опалення та гаряче водопостачання боржниками 3 і більше місяців були 49,6% користувачів, за вивезення побутових відходів – 14,2%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 8,1%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 6,9%.

Крім того, за використану електроенергію населення не сплатило 4,3 млн.грн., а боржниками впродовж 3 місяців і більше з цього виду послуг були 1,6% користувачів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56

Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

21 січня: цей день в Україні і світі

21 січня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини