Рятувальники закликають населення обережно поводитися з вогнем
14 серпня на Чернігівщині через необережне поводження громадян з вогнем виникло 6 пожеж. Внаслідок цього пошкоджено одну будівлю, знищено 0,5 т сіна та вигоріло 6,5 га відкритої місцевості.
Так, о 16:40 у Бобровицькому районі до Cлужби порятунку "101" надійшло повідомлення про загоряння сараю на одному з приватних подвір’їв у с. Макарівка. Рятувальники, які прибули на місце події з райцентру, о 17:00 локалізували, а о 17:50 ліквідували пожежу та завадили їй підібратися до житлового будинку. Вогонь встиг знищити дах і пошкодити стіну сараю. Причиною загоряння послужила необережність 74-річного брата господаря подвір’я під час спалювання сміття.
Слід зазначити, що в області від початку року з вище вказаної причини вже зареєстровано 308 пожеж у житловому секторі, 49 - у лісах, 14 - на торфовищах та 548 загорянь сухої трави на загальній площі майже 3 тис. гектарів. Лише завдяки оперативному втручанню пожежно-рятувальних підрозділів вдалося запобігти знищення полум’ям близько двохсот будинків і виробничих об’єктів та сотень га лісів.
У зв’язку з цим, рятувальники закликають населення обережно поводитися з вогнем, не спалювати сміття поблизу будівель і постійно контролювати процес горіння багаття. Перебуваючи в лісових масивах, на полях і торфовищах, не кидайте непогашені сірники, недопалки та ні в якому разі не розпалюйте вогнища.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.