Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 21:52:07

Про розгляд звернень громадян органами ДФС. ІНФОРМАЦІЯ

14.08.2015   07:15Агенцiя

Впродовж січня - липня 2015 року до органів ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 94 письмових звернення, що на 9 більше ніж торік. Крім того, 17 звернень від громадян Чернігівщини розглянуто за дорученням ДФС України.

Задля реалізації конституційного права на звернення, керівниками податкових інспекцій області проводяться особисті прийоми громадян. З початку року проведено 121 такий прийом.

Найчастіше з письмовими зверненнями та на особистий прийом до керівництва  зверталися підприємці (52 відсотки) та робітники (16 відсотків).

Громадян найбільше цікавили питання: оподаткування податком на доходи фізичних осіб-32 звернення, контрольно-перевірочна робота-34, інформація про ухилення від сплати податків-17, місцеві податки та збори-20, пропозиції щодо удосконалення діяльності органів ДФС-14.
 
Усі звернення розглянуті у визначені законодавством терміни, заявникам надані ґрунтовні відповіді.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини