Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 10:47:37

Оперативно затримали велосипедного злодія

14.08.2015   07:00

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей спільно з патрульними Чернігівського міськвідділу міліції затримали неповнолітнього, який за одну ніч викрав п’ять спортивних велосипедів.

До чергової частини надійшло повідомлення, що з підсобного приміщення однієї із спортшкіл Чернігова невідомий викрав п’ять дорогих велосипедів. Вартість кожного — майже 8 тисяч гривень.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу міліції. Також інформацію про крадіжки отримали наряди міліції, які несли службу з охорони громадського порядку в обласному центрі.

Працівники міліції зупиняли велосипедистів та спілкувалися з ними. Особливу увагу звертали на велосипеди, які за прикметами були схожими на викрадені.

Так, працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей спільно з патрульними Чернігівського міськвідділу міліції зупинили молодика, велосипед якого викликав у правоохоронців підозру. Хлопець розповів, що «залізного коня» купив півгодини тому у свого товариша за 200 гривень. Згодом знайшли і продавця, той якраз обкатував інший крадений велосипед. Побачивши міліціонерів, хлопець намагався втекти, але не вийшло.

Крадієм виявився 17-річний студент одного з профтехучилищ міста. Він не місцевий і проживає в гуртожитку цього навчального закладу.

Працівникам міліції він розповів, що неподалік гуртожитку запримітив молодиків, які майже кожного дня катаються на дорогих велосипедах. Простежив де вони залишають їх на ніч, а увечері прийшов на територію спортивної школи, залізною трубою відігнув двері підсобного приміщення, забрав п’ять спортивних велосипедів та сховав у чагарниках. А вже вранці встиг один продати своєму товаришу.

Після складання всіх необхідних документів велосипеди були повернуті власникам.

Крадія затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Його перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини