Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 13:06:27

У Чернігові функціонуватиме сайт контролю якості громадського транспорту

13.08.2015   07:29

Сайт контролю за роботою громадського транспорту − така новація працюватиме у Чернігові.

12 серпня в дискусійному клубі «Експертна думка» відбулась презентація сайту громадського контролю якості пасажирського транспорту м. Чернігова.

Мета проекту – підвищити рівень якості надання послуг пасажирських перевезень шляхом збору зауважень, скарг та пропозицій від пасажирів за допомогою онлайн-сервісу  (bus.cn.ua).

Сайт створений за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації у рамках виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012—2015 роки «Чернігівська громада». Організатор проекту – ЧОО ВМГО «Молодь ДемАльянсу».

Під час заходу спікери обговорили всі можливості нового сайту, керівник проекту Романова Тетяна розповіла, як користуватися цим інструментом та який ефект  очікується від нього.  Передбачається, що за допомогою цього сайту чернігівці впиватимуть на покращення якості послуг пасажирських перевезень.

 «Ми будемо працювати над тим, аби новостворена онлайн-платформа стала ефективним інструментом в руках чернігівців на вплив та зміну ситуацію в сфері громадського транспорту. Це є гарною можливістю створити взаємозв’язок і активізувати чернігівців контролювати роботу міського транспорту», − зазначила керівник проекту, представник ДемАльянсу Романова Тетяна.

Миргородський Микола Миколайович, перший заступник міського голови, зазначив актуальність і необхідність подібних проектів в нашому місті, та пообіцяв всіляко підтримувати і співпрацювати на основі цього сайту. Також організатори проекту отримали згоду на співпрацю й від Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:50

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.