Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 03:13:16

Колектив Коропського РЦЗ - кращий у 2011 році

03.03.2012   16:12Агенцiя

Вже стало традиційним щорічне проведення у державній службі зайнятості професійних конкурсів на звання "Кращий колектив року" та "Кращий працівник року", в яких цьогоріч активну участь взяли всі центри зайнятості Чернігівської області та їх працівники.

Змагаючись за звання переможців 2011 року, вони демонстрували свої професійні якості, досвід та знання, на власному прикладі доводячи, що у службі зайнятості працюють люди відповідальні, творчі, наполегливі, закохані у свою справу.

За результатами проведеної роботи кращим колективом 2011 року став колектив Коропського районного центру зайнятості, до складу якого входять 9 працівників. Очолює колектив - Левкович Станіслав Юхимович.

За конкурсний період районним центром зайнятості працевлаштовано 476 незайнятих трудовою діяльністю громадян, рівень працевлаштування склав 51,1%, що є найвищим в області. Серед працевлаштованих - 48 осіб квотної категорії, це на 23% більше минулорічного показника. Професійне навчання проходило 128 безробітних громадян, до оплачуваних громадських робіт було залучено 208 осіб, одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи отримали 10 безробітних. У результаті апробації Моделі працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю та Методології надання центрами зайнятості соціальних послуг людям з інвалідністю було працевлаштовано 7 осіб з інвалідністю (58% від загальної кількості перебуваючих на обліку), з них 3 пройшли професійне навчання, 1 отримав одноразову виплату допомоги з безробіття.

Активно співпрацює Коропський РЦЗ із соціальними партнерами (управління праці та соціального захисту населення, відділ освіти, районна центральна лікарня, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, сільські, селищні ради) і роботодавцями. В 2011 році укладено 32 угоди про співпрацю, спільно проведено 16 заходів для зайнятого та незайнятого населення, зокрема - молоді (в т.ч шкільної), людей з інвалідністю, осіб квотної категорії.

Своє дозвілля працівники центру зайнятості проводять також разом: відвідують гуртки художньої самодіяльності, беруть участь у спортивних змаганнях, концертних програмах до святкування державних свят, Миколаївського ярмарку, визначних дат тощо.

Щиро вітаємо колег із перемогою. Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, оптимізму, нових  злетів та успіхів у роботі!


Відділ організаційної та інформаційної роботи  

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини