Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 18:46:36

Керівництвом прокуратури області забезпечується дотримання права на звернення в пенітенціарних закладах

11.08.2015   16:00Агенцiя

Заступником прокурора Чернігівської області Іваном Кайло вчора, 10 серпня, проведено особистий прийом у Чернігівському слідчому ізоляторі.

Такі особисті прийоми в місцях позбавлення волі та попереднього ув’язнення систематично проводяться на виконання вимог законодавства, яке гарантує усім особам, у тому числі й ув’язненим, право на звернення зі скаргами, заявами та клопотаннями.
 
У Чернігівському СІЗО під час особистого прийому цим правом скористалися п’ять осіб. Звернення стосувалися питань правильності кваліфікації їх дій слідчими органами, законності засудження, стану розслідування кримінального провадження і навіть висловлення вдячності за надані раніше роз’яснення, якими утримуваний скористався.
 
Заступник прокурора області вислухав звернення, прийняв заяви для подальшого розгляду, а в окремих випадках роз’яснив вимоги чинного законодавства.
 
 
Довідково:
 
З початку року в установах виконання покарань тільки керівництвом прокуратури області в ході особистого прийому забезпечено право на звернення майже 50 ув’язнених (засуджених). Також особистий прийом утримуваних у таких установах осіб регулярно проводять працівники профільного відділу прокуратури області.
 
Водночас ув’язнені можуть скористатися правом як на усне, так і на письмове звернення до будь-яких суб’єктів владних повноважень.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини