Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 серпня, 05:37:08

Громадські роботи на користь громаді

11.08.2015   11:31

У 2015 році фахівці Варвинської служби зайнятості у співпраці із органами місцевого самоврядування планують залучити до громадських та тимчасових робіт 230 осіб, на оплату праці яких передбачено по 90 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів.

Станом на 01.07.2015 року на фінансування організації громадських робіт за рахунок коштів місцевих бюджетів використано 28 тис. грн. Із них використано 28 тис. грн. з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

В роботах тимчасового характеру (за кошти роботодавців) взяли участь 95 пошукачів роботи. До даних видів робіт також були залучені 2 особи з обмеженими фізичними можливостями, 3 особи внутрішньо переміщені та 3 особи демобілізовані із військової служби учасники антитерористичної операції.

Підприємства, які найактивніше працюють в напрямку організації робіт тимчасового характеру: Гнідинцівська сільська рада, ТОВ «Прогрес», ТОВ «Журавка», СТОВ «Богдан», ТОВ «Тозіналі», КП «Господар», ТОВ «Варва ТД», ФГ «Бродок».

Поряд з тим, «громадські роботи» - від слова «громада». Отож, як спрацювала громада, в тому числі її лідер – роботодавець, сільський, селищний голова, таким і буде результат.
Отож, громадські роботи – активний засіб для очільників сільських громад впорядкувати сільську територію та соціально-культурні об’єкти, а для мешканців – покращити матеріальне становище, здобути додаткові уміння та навички.

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві своєї дитини

Поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві своєї дитини 14:58

Сьогодні вночі поліція затримала 30-річного чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у вбивстві 8-річного сина, з яким він разом відпочивав у лісосмузі під Черніговом.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 59 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 59 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 14:45

Упродовж минулого тижня з 27 липня по 3 серпня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 189 чоловік особового складу та 56 одиниць спеціальної техніки.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Чернігівщини - 8770 грн, в Україні – 10928 грн.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Чернігівщини - 8770 грн, в Україні – 10928 грн. 14:41

За статистичними даними середньомісячна заробітна плата штатних працівників в області за січень-червень 2020 року становила 8770 грн з темпом зростання до аналогічного періоду попереднього року 11,6%. Для порівняння, в Україні відповідно – 10928 грн.

У Чернігівській області зафіксовано +17 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +17 нових випадків захворювання COVID-19 14:26

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 3 серпня в області виявлено 17 нових випадків COVID-19.

Ніжин: міський голова провів розширену оперативну нараду

Ніжин: міський голова провів розширену оперативну нараду 11:43

3 серпня відбулась розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.