Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:14:29

Громадські роботи на користь громаді

11.08.2015   11:31

У 2015 році фахівці Варвинської служби зайнятості у співпраці із органами місцевого самоврядування планують залучити до громадських та тимчасових робіт 230 осіб, на оплату праці яких передбачено по 90 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів.

Станом на 01.07.2015 року на фінансування організації громадських робіт за рахунок коштів місцевих бюджетів використано 28 тис. грн. Із них використано 28 тис. грн. з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

В роботах тимчасового характеру (за кошти роботодавців) взяли участь 95 пошукачів роботи. До даних видів робіт також були залучені 2 особи з обмеженими фізичними можливостями, 3 особи внутрішньо переміщені та 3 особи демобілізовані із військової служби учасники антитерористичної операції.

Підприємства, які найактивніше працюють в напрямку організації робіт тимчасового характеру: Гнідинцівська сільська рада, ТОВ «Прогрес», ТОВ «Журавка», СТОВ «Богдан», ТОВ «Тозіналі», КП «Господар», ТОВ «Варва ТД», ФГ «Бродок».

Поряд з тим, «громадські роботи» - від слова «громада». Отож, як спрацювала громада, в тому числі її лідер – роботодавець, сільський, селищний голова, таким і буде результат.
Отож, громадські роботи – активний засіб для очільників сільських громад впорядкувати сільську територію та соціально-культурні об’єкти, а для мешканців – покращити матеріальне становище, здобути додаткові уміння та навички.

Останні новини Чернігівщини

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.

Петро Порошенко заявив про політично вмотивовані переслідування

Петро Порошенко заявив про політично вмотивовані переслідування 10:08

Петро Порошенко прибуде у п’ятницю на допит у ДБР – попри те, що справи проти нього політично вмотивовані, а рішення Печерського суду ухвалені із порушенням закону.