Податківці Чернігівщини плідно працювали у липні
За липень на Чернігівщині до бюджетів усіх рівнів зібрано більше 341 млн.грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються Головним управлінням ДФС у Чернігівській області.
Це на 28 мільйонів або на 9 відсотків більше, ніж у липні минулого року.
Як повідомила заступник начальника координаційно-моніторингового управління Наталія Камінська, більше надійшло податку на прибуток (зібрано 11,2 млн.грн.), податку на додану вартість (67,9 млн.грн.), рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів (7 млн.грн.).
Після внесення законодавчих змін до держбюджету почала надходити частина податку на доходи фізичних осіб (за липень сплачено 36,5 млн.грн.) та військовий збір (13,4 млн.грн).
Від погашення податкового боргу та сплати розстрочених сум до бюджету надійшло 7,2 млн.грн.
До місцевих бюджетів сплачено 178,7 млн.грн. – на 19,5 відсотка більше, ніж у липні минулого року.
Останні новини Чернігівщини
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».
За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14
З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.