Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 01:31:04

У Чернігові міліція затримала педофіла

07.08.2015   08:46Агенцiя

Співробітники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області в рамках загальнодержавної операції «Нічне місто» викрили та затримали 64-річного любителя «полунички».

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області підполковник міліції Антон Милосердов, оперативна інформація про те, що дідусь «цікавиться» неповнолітніми дівчатами надійшла до підрозділу в середині літа.

В процесі її перевірки було встановлено, що чернігівський пенсіонер 1951 року народження, єдиний син якого на даний час мешкає в Росії, проживав сам у трикімнатній квартирі. І чи то від дефіциту жіночої уваги, чи то просто від самотності почав посилено цікавитися неповнолітніми дівчатами.

В ході санкціонованого проведення негласних слідчо-розшукових дій було отримано інформацію, що жертвами педофіла стали дівчатка віком від 12 до 17 років, в основному з неблагополучних сімей або вихованці інтернатів. Чоловік знайомився з дівчатами на вулиці, пригощав їх морозивом, пропонував випити вина, давав на «кишенькові витрати» по 50 - 100 грн., а потім запрошував додому, де демонстрував фото та відео порнографічного характеру, вів розмови на тему сексу, роздавав секс-іграшки та пропонував займатися з ним сексом.

Задокументувавши кілька злочинів, оперативники провели затримання престарілого любителя «полунички».

На даний момент відкрито чотири кримінальні провадження за ч.3 ст.301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів), що передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років та з конфіскацією порнографічних предметів, кіно- та відеопродукції, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, засобів їх виготовлення, розповсюдження і демонстрування.

В перспективі - відкриття проваджень за ст. 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх), що загрожує фігуранту обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Підозрюваний у скоєному зізнався, дав правдиві свідчення. У оперативників є інформація про сім аналогічних фактів. Триває досудове розслідування.

Міліція звертається до батьків та опікунів потерпілих дівчат, які відмовилися писати заяви та давати свідчення. Своєю відмовою ви полегшуєте долю не тільки підозрюваному, але й створюєте прецедент безкарності та провокуєте до повторення таких злочинів. Задумайтеся.

СЗГ УМВС України
в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини