Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:50:47

На Чернігівщині триває табірний збір курсантів київського вишу

07.08.2015   08:30Агенцiя

На військовому полігоні, що поблизу Гончарівського на Чернігівщині, триває табірний збір курсантів Національного університету біоресурсів і природокористування України в рамках програми підготовки офіцерів запасу.

Курсанти-четверокурсники  на практиці здобувають первинні військово-професійні навички.

На полігоні майбутні офіцери тренуються в стрільбі з різних видів стрілецької зброї, метанні гранат тощо. Також юнаки виконали навчальні вправи початкових стрільб з автомата Калашникова та пістолета Макарова.

Керівництво стрільбами на навчальних місцях здійснюють досвідчені науково-педагогічні працівники військової кафедри навчального закладу.

- Переважна більшість курсантів отримала добрі й відмінні оцінки, - розповів викладач кафедри підполковник запасу Олександр Слабошевський. - Вони показали досить високий рівень теоретичних знань щодо тактико-технічних характеристик і призначення зброї, положень курсів стрільб та заходів безпеки.

Головною метою табірного збору є визначення стану готовності майбутніх офіцерів запасу до виконання завдань за призначенням та підвищення рівня їхнього  польового вишколу особового складу.

- Наші вихованці виявляють дуже великий інтерес до польових занять і бажання практично вдосконалити свої навички,- зазначив завідувач Кафедри військової підготовки навчального закладу полковник запасу Анатолій Есаулов. - В ході навчання основна увага приділяється підвищенню рівня фізичної загартованості курсантів, вивчення ними тактико-технічних характеристик озброєння та військової техніки, здатності виконувати завдання поодинці та у складі підрозділу.

Після завершення польової фази підготовки наприкінці серпня курсанти складуть Державні  іспити та Військову присягу на вірність українському народу, а згодом їм буде присвоєно перше офіцерське звання «молодший лейтенант».

Підполковник Григорій Мазур

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках 09:36

У Чернігові продукти харчування, які закупалися для дитсадків, але не використовуються у зв'язку з карантином, передають міським лікарням.

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 квітня до 8:00 10 квітня 2020 року.