Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 17:25:36

Податкова закликає: "Не давайте гроші шахраям, які маскуються під податківців"

06.08.2015   18:44Агенцiя

У Чернігові зафіксовані непоодинокі випадки, коли шахраї від імені керівництва податкової інспекції телефонують до суб’єктів господарювання і вимагають терміново допомогти коштами.

Поспішність пояснюють тим, що нібито до них терміново з Києва їдуть з перевіркою. Зі свого боку обіцяють посприяти, щоб підприємство не перевіряли і виключили з нібито існуючого списку для перевірок. У випадку відмови - погрожують податковим тиском.

Останнім часом дзвінки надходили з номера 0502364931 мобільного телефону.  Коли це стало відомо відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області на цьому номері вже не відповідали.    Доповідна записка посадової особи ДПІ у м.Чернігові, від імені якої днями представлялися, направлена до Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області для розгляду та прийняття рішення.

Такі факти шахрайства не лише наносять збитки підприємствам та підприємцям, але й підривають авторитет органів Державної фіскальної служби.
Не дозвольте себе ошукати та втягнути в брудну провокацію.  Пам’ятайте, що шахраї – погані шахраї і розраховують на вашу довірливість та поспішність. Тому вони змушують до спонтанних необдуманих вчинків. Ні в якому разі не давайте їм кошти і терміново повідомляйте про такі випадки.

Зателефонувати можна на телефон «Довіри» за номером (0462) 668-522 чи «Пульс» - (044) 284-00-07. Обидва номери працюють цілодобово. Інформацію також можна надати до відділу власної безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська, буд. 11 каб. 208.

Відділ комунікацій  ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини