За результатами розгляду звернень громадян прокурорами відшкодовано 2 млн. 200 тис. грн. збитків
Колегією прокуратури області обговорено стан організації роботи з розгляду звернень та особистого прийому громадян. Як було зазначено в доповіді, упродовж 2011 року органами прокуратури області розглянуто понад 11 тисяч звернень.
За результатами розгляду задоволено 411 звернень. Третина з них – про порушення конституційних прав і свобод громадян, насамперед, на оплату праці, соціальний захист пільгових категорій громадян.
В цілому в межах застосування правозахисної функції за результатами розгляду звернень громадян внесено та розглянуто 29 приписів та подань, задоволено 26 протестів, притягнуто до відповідальності 13 посадових осіб, в тому числі 5 – органів контролю, відшкодовано 2 млн. 200 тис. грн., заявлено 115 позовів та заяв про видачу судового наказу. Такі заходи реагування застосовувалися в інтересах соціально незахищених верств населення.
На особистому прийомі в органах прокуратури області у 2011 році прийнято понад 3 тис. громадян.
Разом з тим колегія визнала, що організація роботи з питань забезпечення законності при розгляді звернень громадян в окремих міськрайпрокуратурах потребує подальшого удосконалення.
З цією метою колегією затверджено відповідні додаткові заходи.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.