Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 22:19:54

За результатами розгляду звернень громадян прокурорами відшкодовано 2 млн. 200 тис. грн. збитків

02.03.2012   12:10

Колегією прокуратури області обговорено стан організації роботи з розгляду звернень та особистого прийому громадян. Як було зазначено в доповіді, упродовж 2011 року органами прокуратури області розглянуто понад 11 тисяч звернень.

За результатами розгляду задоволено 411 звернень. Третина з них – про порушення конституційних прав і свобод громадян, насамперед, на оплату праці, соціальний захист пільгових категорій громадян.

В цілому в межах застосування правозахисної функції за результатами розгляду звернень громадян внесено та розглянуто 29 приписів та подань, задоволено 26 протестів, притягнуто до відповідальності 13 посадових осіб, в тому числі 5 – органів контролю, відшкодовано 2 млн. 200 тис. грн., заявлено 115 позовів та заяв про видачу судового наказу. Такі заходи реагування застосовувалися в інтересах соціально незахищених верств населення.

На особистому прийомі в органах прокуратури області у 2011 році прийнято понад 3 тис. громадян.
Разом з тим колегія визнала, що організація роботи з питань забезпечення законності при розгляді звернень громадян в окремих міськрайпрокуратурах потребує подальшого удосконалення.

З цією метою колегією затверджено відповідні додаткові заходи.
 

Останні новини Чернігівщини

ЦВК призначила вибори на окрузі 208

ЦВК призначила вибори на окрузі 208 14:35

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:16

Станом на 11 годину 5 червня в області +2 нових випадки коронавірусу.

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня 13:29

5 червня за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:13

4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.