Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 жовтня, 05:41:05

Увага! Спека вимагає суворого дотримання заходів пожежної безпеки

05.08.2015   16:29Агенцiя

За умов спекотної погоди, на Чернігівщині в лісах та екологічних системах встановився високий 4-й та надзвичайний високий 5-й клас пожежної небезпеки.

Це вимагає від населення бути вкрай обережними у поводженні з вогнем та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, адже зараз суха деревина, рослинність легко спалахують від будь-якого джерела вогню. Останнім може стати навіть іскра, що вилетіла з вихлопної труби автомобіля, не кажучи вже про вогонь від недопалків, сірників чи багаття.

Крім того, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до керівників сільгосппідприємств та нагадують про заборону випалювання залишків стерні на полях після збирання зернових. Нехтування вимогами правил пожежної та екологічної безпеки відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає покарання у вигляді штрафу для громадян у розмірі від 170-ти до 340-ка гривень, а для посадовців - від 850-ти до 1190-та грн.

Управління ДСНС України у Чернігівській області закликає населення бути пильними та обережними. За умов спеки та надзвичайно високого класу пожежної небезпеки, утримуйтеся від відвідування лісів, торфовищ і полів зернових. Ні в якому разі не розпалюйте вогнища, не кидайте непогашені сірники або недопалки. Також просимо батьків слідкувати за розвагами дітей, які залишившись на самоті можуть вигадати небезпечну гру з вогнем.  

Олександр Нагуло, заступник начальника У ДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54

У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.

Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22

Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.

З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51

З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.

Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18

Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.

Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45

Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини