Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 квітня, 16:27:30

Чернігів – місто сімейного туризму

30.07.2015   15:37Агенцiя

30 липня відбулася обговорення ідей «Демальянсу» щодо потенціалу Чернігова, як міста для сімейного туризму.

Серед учасників заходу, а їх кількість складала близько 20 осіб, були представники Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради, міської ради, а також досвідчені експерти туристичної справи, бізнесмени, екскурсоводи та всі ті, для кого туризм – важлива сфера діяльності.

  «Гарний результат складається з тисячі маленьких справ. Умовно всі ці справи можна поділити на дві групи: ті, на які потрібні гроші і на які не потрібні. Наприклад, приміщення фонду комунального майна в центрі міста могли б використовуватися для розвитку туризму. Кінотеатр ім.. Щорса віддати професійному оператору, або ж зробити його виставковими залами. Передавати його з умовою реконструкції зовнішнього вигляду» - ділився своїми думками бізнесмен Ярослав Сухомлин.

Олександр Лукава, старший спеціаліст Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради розповів про три основні напрямки туризму: «Подієвий, екскурсійний і зелений туризм – ці види туризму  можуть бути розвинені в нашому місті, але нам постійно щось заважає».

Ігор Андрійченко: «ДемАльянс бачить Чернігів зокрема туристичним центром, місцем для сімейного відпочинку як гостей Чернігова, так і самих містян. Єдине, що для вирішення системних проблем потрібна воля шукати рішення державно-приватного партнерства, заохочення інвесторів та діалог з мешканцями. Чернігів має величезний туристичний потенціал, тож будемо його розкривати,  демонструючи політичну волю».

Останні новини Чернігівщини

Першочерговим завданням танків було і є прорив оборони противника та підтримка дій піхоти

Першочерговим завданням танків було і є прорив оборони противника та підтримка дій піхоти 11:50

Відбулися навчання танкового підрозділу під прикриттям засобів протиповітряної оборони.

У Чернігові ремонтують вулицю Генерала Пухова

У Чернігові ремонтують вулицю Генерала Пухова 11:24

У Чернігові вже два тижні триває поточний середній ремонт на вулиці Генерала Пухова. Ділянку цієї вулиці до перехрестя з вул. Доценка відремонтували в позаминулому році, а зараз - наступний відрізок.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:11

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Стартували роботи з капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка і зі сторони Чернігівської області

Стартували роботи з капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка і зі сторони Чернігівської області 10:44

На ділянці протяжністю 3 км вже влаштовано вирівнюючий шар нового покриття. Згодом укладатиметься верхній зі щебенево-мастиковго асфальтобетону.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 10:30

З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 13,2% населення.