Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 11:24:15

Чернігів – місто сімейного туризму

30.07.2015   15:37Агенцiя

30 липня відбулася обговорення ідей «Демальянсу» щодо потенціалу Чернігова, як міста для сімейного туризму.

Серед учасників заходу, а їх кількість складала близько 20 осіб, були представники Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради, міської ради, а також досвідчені експерти туристичної справи, бізнесмени, екскурсоводи та всі ті, для кого туризм – важлива сфера діяльності.

  «Гарний результат складається з тисячі маленьких справ. Умовно всі ці справи можна поділити на дві групи: ті, на які потрібні гроші і на які не потрібні. Наприклад, приміщення фонду комунального майна в центрі міста могли б використовуватися для розвитку туризму. Кінотеатр ім.. Щорса віддати професійному оператору, або ж зробити його виставковими залами. Передавати його з умовою реконструкції зовнішнього вигляду» - ділився своїми думками бізнесмен Ярослав Сухомлин.

Олександр Лукава, старший спеціаліст Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради розповів про три основні напрямки туризму: «Подієвий, екскурсійний і зелений туризм – ці види туризму  можуть бути розвинені в нашому місті, але нам постійно щось заважає».

Ігор Андрійченко: «ДемАльянс бачить Чернігів зокрема туристичним центром, місцем для сімейного відпочинку як гостей Чернігова, так і самих містян. Єдине, що для вирішення системних проблем потрібна воля шукати рішення державно-приватного партнерства, заохочення інвесторів та діалог з мешканцями. Чернігів має величезний туристичний потенціал, тож будемо його розкривати,  демонструючи політичну волю».

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.