Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 11:35:38

За позовом прокуратури 10 га земель для промислової забудови, за які так і не було сплачено кошти, повернуто у власність держави

30.07.2015   08:07

За позовом прокуратури Чернігівської області 28 липня господарський суд прийняв рішення, яким повернув державі 10 га земель промисловості в Городнянському районі, вартість яких складає понад 1 млн грн.

Ця земельна ділянка вибула із власності держави за укладеним у 2014 році між Чернігівською обласною державною адміністрацією та столичним приватним підприємством договором купівлі-продажу.

Однак грошові кошти в сумі понад 1 млн. грн. за придбану земельну ділянку підприємством не сплачено.

Внаслідок невиконання умов договору держава не лише не отримала матеріальну вигоду, а й була позбавлена земельної ділянки площею 10 га.

За втручання прокурора право держави на землю захищено.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.