Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 20:48:48

Податківці та студенти-волонтери разом

01.03.2012   14:49Агенцiя

Для успішної реалізації поставлених завдань під час деклараційній кампанії, працівники державної податкової інспекції у м. Чернігові забезпечують громадян оперативним наданням комплексу інформаційних, консультаційних послуг, організаційних заходів тощо.

До проведення цієї важливої кампанії залучаються і волонтери податкової служби - студенти вищих навчальних закладів міста. Цього року в якості волонтерів у кампанії "Декларування - 2012"  виявили бажання прийняти участь студенти  ЧДТУ.

Податківці та студенти-волонтери зустрілися, щоб обговорити актуальні питання декларування доходів громадян, визначити шляхи співпраці під час цієї важливої події.
І ті і інші, у числі першочергових завдань з якісного проведення деклараційної кампанії, вбачають забезпечення добровільного виконання громадянами свого конституційного обов'язку зі сплати податків, підвищення рівня податкової культури населення, поповнення місцевого бюджету.

Волонтери - це як "рупори" податкового органу, і тому вони повинні  у повному обсязі володіти положеннями Податкового кодексу України, які стосуються питання подання декларацій громадянами.

Податківці розповіли студентам для чого потрібно подавати декларацію про доходи і яку роль відіграють податки у житті міста.

Ознайомили їх з листівками, буклетами та брошурами, які були розроблені спеціалістами відділу зв'язків зі ЗМІ та громадськістю. Після зустрічі провели акцію щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році, біля центрального ринку міста, розповсюджуючи серед громадян власну продукцію.

Крім того, усім бажаючим надавалися консультації щодо оподаткування фізичних осіб. Найчастіше платники цікавилися особливостями застосування права на податкову знижку. А це кошти, сплачені у 2011 р. за навчання, перераховані як пенсійні або доброчинні внески, витрачені на усиновлення дітей, іпотека тощо.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові
 

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.