Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 4 грудня, 07:32:30

Корюківка виборола першість у танцювальному конкурсі "ДАНС-Майдан" "Битва міст Чернігівщини"

01.03.2012   14:47Агенцiя

У приміщенні РБК відбулася заключна частина міжрайонного танцювального конкурсу на першість кубка та головний приз, 15 тисяч гривень, які будуть направлені на здійснення мрії молоді міста.

За рекордною кількістю голосів, рішенням суддів і голосуванням хореографів усіх районних команд, перемогу здобула корюківська команда патріотів, які відчайдушно боролися за перемогу, мріючи про професійно обладнану танцювальну залу для прихильників цього виду мистецтва.
 
Варто відразу пояснити, чому "Каліфорнія". Виявляється, серед молоді існує друга неофіційна назва нашого міста  Каліфорнія. Причини такої асоціації  невідомі, принаймні редакції дуже б хотілося дізнатися від молоді, чим заслужила наша Корюківка собі такий псевдонім?

Проте, "Каліфорнія" справді "рулить", бо саме завдяки активно розгорнутій кампанії на підтримку "Дансмайдану" покорюківськи, наше місто стало переможцем у цьому нелегкому протистоянні кількох міст Чернігівщини. Проти таких серйозних суперників, як Ніжин, Прилуки, кількість населення яких у рази перевищує чисельність жителів Корюківки, у нас, здавалося б, шансів на перемогу  небагато. Проте, як виявилося, не варто недооцінювати патріотизм жителів нашого міста. За Корюківку було надіслано три з половиною тисячі "есемесок", тоді як, скажімо, за Щорс  32, Мена участі  не брала. Отож, ми  переможці! Ура!

Тепер про все по порядку. "ДансМайдан" "Битва міст Чернігівщини" задумав втілити у життя Дмитро Селянський. Вихідець із селища Понорниця Коропського району, юнак на сьогодні активно займається шоубізнесом у столиці нашої держави і за останніми даними став учасником проекту "Голос країни". Саме за його ініціативи на Чернігівщині стартував танцювальний проект  така собі мініатюра всеукраїнського "ДансуМайдансу". Зауважу, Чернігівська область єдина, у якій проводився подібний конкурс. Віднайшовши у кожному районі по активісту, який би зміг "підняти" молодь, і не тільки для участі у цьому проекті, "Дансмайдан" рушив районними центрами Чернігівщини.

Місію і організатора, і хореографа в одній особі, у Корюківці на себе взяла Вікторія Тихоновська, активна учасниця міжшкільних КВК у минулому, ведуча весіль і святкових заходів сьогодні, і до того ж мама малого синочка, який, до речі, у свої неповні три рочки вже взяв участь у міському конкурсі на кращий дитячий візочок.

У танцювальному конкурсі "дансувало" 27 корюківчанпатріотів свого міста. Найменшим учасницям, Ірині Лобановій та Євгенії Кожедуб, по десять років. Сучасний танок, у якому перепліталися кілька напрямків, було розучено і поставлено за тиждень. Костюми обрали прості  червоні футболки, рукавички і грим, для якого таки довелося замовити спеціальну фарбу. Голосування тривало кілька тижнів, і замість обіцяного новорічного  фінального акорду, нагородження переможців перенесли на кінець лютого. Але все це винятково з технічних причин.

За кількістю смсголосів "на хвості" у нас постійно "сиділи"  Козелець і Варва, щомиті нагадуючи про можливість так і не отримати переможного омріяного призу. Для перемоги було "кинуто" усі агітаційні сили, щоби активізувати дух патріотизму у містян. На загальноміські свята проводилися безпрограшні лотереї. І фінал відбувся  у нас!

Для всіх, хто прийшов на фінал "ДансМайдану", танцював сучасний гурт з Чернігова, виступали бітбоксери, співали Дмитро Селянський і хореограф, що готував Чернігів до всеукраїнського "ДансМайдансу", Тарас Чернієнко. На сцені виступили наші танцюристи з композицією, яка стала для Корюківки переможною. І нарешті відбулася найжаданіша подія ­ нагородження: кубок і сертифікат на 15 тис. грн. було передано із рук Дмитра Селянського у руки Вікторії Тихоновської. Емоції зашкалювали!

Просто величезне ДЯКУЮ хочеться сказати усімусім, хто допомагав,  говорить Вікторія Тихоновська,  міській  раді, райдержадміністрації, відділу культури, працівникам РБК. З розумінням поставилося до громадської альтернативи керівництво готелю і допомогло з розміщенням іногородніх артистів та організаторів свята. Дякую бару "Тормоз", ПАТ "Слов`янські шпалери  "КФТП". Велике спасибі за організацію лотереї на підтримку нашої команди: В. Зборщик, В. і С. Доценко, Т. Соколовській, Р. Волковій, Н. Милейко, С. Кончі, Л. Жарко, С. Луговець, С. Тройні, Д. Верещако, Н. Верещака, Н. Ювженко, Р. Шамарі, В. Лобановій, О. Цимбалюк, М. Пилипець, В. Менській, Н. Таранухо, Ж. Заяць, А. Ананеко, А. Хоменко. Особлива вдячність народному депутату Ігорю Рибакову, який надав кошти на головний приз конкурсу  мрію міста Корюківки, і районній газеті "Маяк", яка протягом усього конкурсу була нашим інформаційним спонсором. Низькій уклін усім мешканцям району, хто відправив хоча б одну "есемесочку" на підтримку нашої команди  без вас перемоги б не було, а значить і мрія танцюристів міста  залишилася б нездійсненною.


http://koryukivka-mayak.com/Podiyi/Kaliforniya-rulit.html
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна рада - обрано керівний склад

Чернігівська обласна рада - обрано керівний склад 07:24

Голосування за порядок денний пленарного засідання було тривалим і викликало бурхливі дискусії серед депутатів у сесійній залі.

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 07:17

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 07:16

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 503 нових випадки, 6 летальних та 293 одужавших

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 503 нових випадки, 6 летальних та 293 одужавших 18:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 3 грудня в області зафіксовано 503 нових випадків COVID-19.