Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 20:48:53

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

01.03.2012   09:46

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 32 злочини, з них: 1 вбивство, 7 крадіжок індивідуального майна, 1 факт вилучення зброї, 2 факти збуту підакцизних товарів, 2 факти незаконних операцій з металобрухтом, 1 грабіж, 2 факти тілесних ушкоджень, 3 факти шахрайства, 2 факти службового підроблення, 1 факт навмисного пошкодження майна, 1 факт привласнення, розтрати майна, 1 факт втягування неповнолітніх у злочинну діяльність, 9 фактів вилучення наркотиків.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 264 адмінпротоколів, з них: 27 - за дрібне хуліганство, 81 - за порушення правил дорожнього руху.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 16 водіїв.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини