Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 23:32:07

Доходи держбюджету має підвищити "Укрнафта"

27.07.2015   11:17Агенцiя

Середньомісячні надходження від платників Чернігівської області до загального фонду держбюджету становлять 138,5 мільйона гривень.

руки

руки

Найбільше до загального фонду держбюджету надходить податків на додану вартість та на доходи фізичних осіб – щомісячно відповідно 48,6 млн. грн. та 31,7 млн. грн. Податок на прибуток в середньому поповнює загальний фонд держбюджету на 27,2 млн. грн., рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів – на 15,4 млн. грн.

Військового збору платники Чернігівщини щомісяця сплачують близько 11,5 млн. грн.
До єдиного соціального внеску щомісячно зараховується по 268,7 млн. грн.

Місцевий бюджет за рахунок платежів, що контролюються ГУ ДФС у Чернігівській області, щомісячно поповнюється на 149,4 млн. грн. Найвідчутніший внесок роблять платники податку на доходи фізичних осіб - по 84 млн. грн.,  податку на майно – по 21 млн. грн., акцизного податку від реалізації підакцизних товарів - по 10 млн. грн.

У Чернігівщини є шанси для значного покращення такої статистики. Залежать вони від ПАТ «УКРНАФТА», яка не сплатила рентну плату за видобуток нафти, газу та газового конденсату. Варто зазначити, що 604 мільйони гривень підприємство задекларувало самостійно.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини