Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 11:36:09

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

27.07.2015   09:09Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 26 липня по 08 годину 27 липня 2015 року.

МНС

МНС

Надзвичайні ситуації:

23 липня 2015 року в м. Ічня у приватному господарстві в однієї з 5 голів свиней було зафіксовано клінічні ознаки, подібні до африканської чуми свиней. За результатами дослідження Київського державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи підтверджено діагноз "Африканська чума свиней".

Протягом 26.07.2015 року було обстежено 917 господарств міста, з яких 101 – нежитлові, вилучено 8 тварин, яких було умертвлено безкровним методом. На 27 липня 2015 року заплановано подальший обхід приватних господарств з метою вилучення та утилізації тварин шляхом спалювання.

З початку проведення профілактичних заходів обстежено 1960 господарств, з яких 211 – нежитлові, та вилучено 15 голів тварин, яких утилізовано шляхом спалювання.

 

Зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 інша. Загинула 1 людина. Врятована 1 людина.



Виявлення та знищення ВНП:

26.07.2015 року о 16 год. 20 хв. під час проведення земляних робіт у приватному господарстві в м. Чернігові виявлено артилерійський снаряд калібром 152 мм, часів другої світової війни. Знищення планується здійснити групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС України у Чернігівській області 27.07.2015 року. Місце виявлення охороняється співробітниками МВ УМВС України у Чернігівській області.

 
Інші повідомлення:

25.07.2015 року о 22 год. 45 хв. у м. Ніжин на залізничному переїзді електропотягом № 6310 сполученням Чернігів-Ніжин було смертельно травмовано чоловіка (особа встановлюється). Затримки руху потягів не було.

26.07.2015 року о 09 год. 58 хв. до ОКЦ У ДСНС України у Чернігівській області від чергового ЧМВ УМВС України в Чернігівській області надійшло повідомлення щодо замінування будівлі за адресою: м. Чернігів, вул. Любченка, 16. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалось відділення ПРЧ АРЗ СП У ДСНС України у Чернігівській (1 одиниця техніки, 2 чоловіка особового складу).  Вибухових пристроїв не виявлено.

26.07.2015 року о 09 год. 58 хв. до ОКЦ У ДСНС України у Чернігівській області від чергового ЧМВ УМВС України в Чернігівській області надійшло повідомлення щодо замінування будівлі за адресою: м. Чернігів, вул. Любецька, 78. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалась група рятувальних робіт АРЗ СП У ДСНС України у Чернігівській (одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).  Вибухових пристроїв не виявлено.

26.07.2015 року о 09 год. 58 хв. до ОКЦ У ДСНС України у Чернігівській області від чергового ЧМВ УМВС України в Чернігівській області надійшло повідомлення щодо замінування будівлі за адресою: м. Чернігів, вул. Широка, 1А. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалось відділення 2 ДПРЧ м. Чернігів (1 одиниця техніки, 2 чоловіка особового складу).  Вибухових пристроїв не виявлено.

26.07.2015 року о 19 год. 07 хв. до ОКЦ У ДСНС України у Чернігівській області від чергового ЧМВ УМВС України в Чернігівській області надійшло повідомлення щодо замінування автомобіля за адресою: м. Чернігів, вул. Гоголя,16. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалась група рятувальних робіт АРЗ СП У ДСНС України у Чернігівській (1 одиниця техніки,  4 чоловіки особового складу).  Вибухових пристроїв не виявлено.

26.07.2015 року о 16 год. 45 хв. в квартирі внаслідок пошкодження медичного термометра стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХЗ АРЧ АРЗ СП У ДСНС України у Чернігівській проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть у кількості 2 г. 

Станом на 06 год. 00 хв. 27.07.2015 року внаслідок складних погодних умов без електрозв'язку залишилось 12 населених пунктів у Чернігівському - 8 та Козелецькому - 4 районах.

 

Прогноз погоди на 27 липня 2015 року
Мінлива хмарність. Місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура по області вночі +17...+22º, вдень +27...+32º. По Чернігову, вночі +19...+21º, вдень +29...+31º.

 
Радіаційний фон на території області складає:
м. Чернігів - 13 мкр/год, м. Щорс - 10 мкр/год, с. Покошичі - 12 мкр/год, м. Семенівка - 10 мкр/год, м. Ніжин - 12 мкр/год, м. Прилуки - 13 мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.
 

Останні новини Чернігівщини

Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18

Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.

Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57

З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.

Про державну підтримку та інструменти відновлення підприємств — у діалозі з бізнесом Чернігівщини 10:15

Про можливості відновлення підприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій, говорили сьогодні під час робочої наради у межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

Рятувальники ліквідували наслідки ворожої атаки на Чернігівщині 09:49

Вчора ввечері російські війська завдали дронового удару по складській будівлі у прикордонній Городнянській громаді Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини