Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 22:38:07

Напередодні весни громадськістю обговорено проблеми озеленення міста

29.02.2012   17:26Агенцiя

На черговому засіданні Громадської ради при Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області, що відбулось в Орхуському центрі, обговорено проблеми та шляхи покращання стану озеленення міста. Розглянуто перспективи подальшого збереження новостворених насаджень та технології знесення (обрізання) дерев, збільшення об’єктів природно-заповідного фонду.На черговому засіданні Громадської ради при Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області, що відбулось в Орхуському центрі, обговорено проблеми та шляхи покращання стану озеленення міста. Розглянуто перспективи подальшого збереження новостворених насаджень та технології знесення (обрізання) дерев, збільшення об’єктів природно-заповідного фонду.

Актуальність проблем інвентаризації зелених насаджень, відсутності паспортів на зелені зони Чернігова, збереження, належного утримання, оновлення та розвитку “зелених” зон, зазначили і запрошені: начальник міського управління ЖКГ В. Кривенко, головний інженер КП “Зеленбуд” В.Коробко, начальники служб – дільниці по благоустрою міста В. Шевель, ПАТ “Чернігівобленерго” – А. Демиденко, екологи, науковці Держпедуніверситету ім. Шевченка, представники громадських організацій. Роботи в даному напрямі зрушено з місця. Питання отримання результатів реального стану сучасних зелених насаджень, проведення інвентаризації зелених зон міста включено до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2012-2014 роки, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради 31 січня 2012 року.

З питання надання природоохоронного статусу Чернігівському міському лісопарку “Ялівщина” у форматі регіонального ландшафтного парку Громадська рада вирішила направити свої пропозиції до розгляду на засіданні Громадської ради при Мінприроди України.

На наступне засідання, яке заплановано на 15 березня, запропоновано запросити посадових осіб відповідних структур міської влади, комунального підприємства “Зеленбуд” та ін., причетних до організації зеленого господарства міста, і, таким чином, сприяти активізації роботі по розробці та впровадженні “Зеленого паспорту” міста. Також буде обговорено питання санітарного очищення міста, перелік заходів, запланованих до проведення в День довкілля на території міста та області.

Наталія Радченко заступник начальника відділу Держуправління ОНПС в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

ЦВК призначила вибори на окрузі 208

ЦВК призначила вибори на окрузі 208 14:35

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:16

Станом на 11 годину 5 червня в області +2 нових випадки коронавірусу.

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня 13:29

5 червня за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:13

4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.