Посадовців підприємства нанесли державі збитків на 1,4 мільйони гривень
Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Чернігівській області виявили факт службової недбалості посадовими особами державного підприємства, що завдало державі збитків на 1 млн. 453 тис. гривень.
Протягом 2012-2014 років посадовці під час виконання ремонтних робіт застосовували завищений коефіцієнт трудовитрат робітників та часу експлуатації машин, у зв’язку з чим було безпідставно сплачено 474 тисячі бюджетних коштів.
Крім того, порушуючи Єдині правила зимового утримання автомобільних доріг, без документального обґрунтування необхідності проведення робіт з розсипання протиожеледних матеріалів, вказані роботи були виконані. Це призвело до зайвої сплати бюджетних коштів на загальну суму 290 тисяч гривень.
Порушуючи Правила визначення вартості робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, мостів та інших транспортних споруд, в акти виконання робіт, не пов’язаних з використанням асфальтобетону, цементобетону та інших матеріалів власного виробництва були зайво включені певні кошти – це призвело до завищення вартості робіт на суму 689 тисяч гривень.
Дії посадовців нанесли збитків державі на суму 1 млн. 453 тис. гривень.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.367 кримінального кодексу України (службова недбалість). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».