Понад 2 мільярди гривень перераховано до бюджету Чернігівською митницею ДФС
Протягом півріччя обсяги надходжень митних платежів до Державного бюджету від діяльності Чернігівської митниці ДФС склали понад 2 млрд. грн. Це на 614 млн. грн. перевищує суму, що перерахована в аналогічному періоді минулого року.
Найбільші суми митних платежів були нараховані за результатами митного оформлення: нафтопродуктів - 381,7 млн.грн., мінеральних азотно-фосфорно-калійних добрив - 219,4 млн.грн., тютюнової сировини - 186 млн.грн., спирту метилового - 175,3 млн.грн., гумових шин - 93,1 млн.грн., газів нафтових - 73,4 млн.грн., тракторів - 61 млн.грн., пива солодового - 57,2 млн.грн., фільтропаличок - 42,7 млн.грн.
У червні митницею перераховано майже 275 млн.грн.
Останні новини Чернігівщини
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.
“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50
7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:46
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.