Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 02:34:32

Родини загиблих в АТО отримали проїзні квитки для безкоштовного проїзду в межах Чернігівщини

21.07.2015   08:48Агенцiя

Питання пільгового проїзду виявилось чи не найболючішим для членів родин загиблих учасників АТО. Воно, зокрема, звучало практично від усіх сімей під час зустрічі з керівництвом області в рамках акції «Родинне коло Чернігівщини» в червні цього року.

20 липня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Леоніда Сахневича відбулася чергова зустріч керівництва області, представників перевізників та волонтерів з членами сімей загиблих військовослужбовців.

Родини загиблих воїнів із Чернігова та Чернігівського району отримали проїзні квитки для безкоштовного проїзду на міських, приміських, міжміських маршрутах в межах нашої області. Протягом тижня ці посвідчення мають отримати і решта пільговиків у всіх районах Чернігівщини. Всього віддруковано 300 проїзних документів для 119 родин.

Таку спільну ініціативу облдержадміністрації та Єдиного волонтерського центру одностайно підтримали місцеві перевізники.

— Обласна державна адміністрація послідовно займається забезпеченням соціального захисту учасників АТО. У сімей військових накопичилось дуже багато питань. Тому для їх оперативного вирішення доцільно створити Громадську раду ветеранів АТО, — зазначив Леонід Сахневич. Цей орган, на його переконання, має тісно співпрацювати як із владою, так і з громадськістю, ініціюючи вирішення питань військовослужбовців та їх сімей. Також перший заступник голови ОДА висловив вдячність волонтерам та перевізникам за небайдужість та принципову громадянську позицію.

Учасники зібрання обговорили інші питання захисту родин учасників АТО. Зокрема, медичного обслуговування, ремонту житла, виділення коштів на встановлення пам’ятників та меморіальних дошок, нагородження загиблих, надання земельних ділянок тощо.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.