Григоришинці спродали чернігівським енергетикам бетону на 11 мільйонів
ПАТ «Чернігівобленерго» 9 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Проматом» на постачання бетонних виробів на суму 11,12 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Замовлено бетонні опори на ЛЕП двох видів – СВ-10,5 (392 шт) і СВ-9,5 (4 641 шт), при цьому ціни на окремі типи опор станом на публікацію результатів закупівлі на «ВДЗ» не оприлюднені.
ТОВ «Проматом» входить до групи компаній Григоришина: вона була заснована фірмою «Energy Standard Group S.A.» Григоришина, згодом власність переоформили на три кіпрські компанії: «Кінтук холдінг лімітед», «Мораіс інвестментс лімітед» і «Рафтена трейдінг лімітед». «Проматом» відомий тим, що розігрує тендери із іншими фірмами, також пов’язаними із Григоришином та самим «Проматомом» через власників-нерезидентів (14 млн грн. на лічильниках і 33 млн грн. на ремонтних роботах для Вінницького обленерго).
Єдиним конкурентом фірми на торгах було ТОВ «Стілм» (смт.Власівка, Кіровоградська обл.) Сергія Короля, фірма тендерів раніше не вигравала. Разом з тим Король також є міноритарним співвласником приписаного в тому ж селищі ТОВ «Об`єднання Дніпроенергобудпром». Загалом його власниками є низка фізосіб, найбільшу окрему частку статутного капіталу у розмірі 25% має директор Іван Марон, депутат Кіровоградської облради, обраний від Партії регіонів, наразі позафракційний.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.