Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 травня, 09:18:39

Дніпро у Ріпкинському районі може підтопити 0,5% земель області

27.02.2012   15:25Агенцiя

За прогнозами, у Волинській та Рівненський областях підтоплення заплавних територій складатиме не більше 2% площі області, у Чернігівській – не більше 0,5%. Про це поінформував директор Департаменту цивільного захисту Василь Квашук, повідомили УНН у прес-службі МНС.

Зокрема у Волинській області можливе підтоплення частини територій водами р. Прип’ять та її приток у Любешівському районі та місті Луцьк. При найгіршому сценарії розвитку подій можлива територія підтоплення складатиме близько 2% області.

 На Рівненщині води р. Стир можуть вийти на заплавні території Зарічненського району. У найгіршому випадку, прогнозована площа затоплення складатиме 2%.

Дніпро у Ріпкинському районі Чернігівської області може підтопити 0,5% земель області.

На сьогоднішній день Україні не загрожують високі, видатні чи катастрофічні паводки. При цьому можливі низькі (малі) повені, які зазвичай спостерігаються на рівнинних річках та охоплюють невеликі території поза заплавою. Під час таких повеней затоплюється менше 10% сільськогосподарських угідь і вони майже не порушують ритму життя населення.

Відбуваються вони здебільшого раз на 5-10 років і наносять незначний збиток. Важливо, що наразі немає підстав говорити навіть про таке проходження весняного водопілля.

Більш точний прогноз можна буде скласти з 5 березня, коли Український Гідрометеорологічний центр МНС надасть детальну інформацію про проходження потепління у березні.

Як повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда, у найближчий період активного наростання снігового покриву в Україні не буде, тому ситуація на річках суттєво не зміниться. Він також наголосив, що стан водоймищ за кордоном, зокрема в Росії та Білорусі, занепокоєння не викликає.

http://www.unn.com.ua/news/627092-deyaki-oblasti-ukrayini-mogee-zatopiti

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:41

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 травня до 8:00 26 травня 2020 року.

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини 08:22

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-квітні 2020 року надійшло понад 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів. Приріст до відповідного періоду минулого року 7,9 відс. (+139,7 млн гривень).

"Пощедрував" на 4 роки 08:11

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 29.04.2020 обвинуваченого, 1991 року народження, визнано винним за фактом незакінченого замаху на відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчиненого повторно (ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України).

На Чернігівщині розпочалась операція

На Чернігівщині розпочалась операція "МАК-2020" 08:07

Поліція нагадує громадянам про те, що в Україні заборонено висівати та вирощувати мак чи коноплю. Такі дії тягнуть за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

26 травня - День паперового літачка

26 травня - День паперового літачка 07:57

Ігри з паперовими літачками стали популярними на початку ХХ століття.