Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:02:18

Про підсумки роботи обласного відділення Фонду за 2011 рік

27.02.2012   12:41Агенцiя

Підсумки роботи обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2011 рік обговорено на нараді, під головуванням директора виконавчої дирекції П.І.Савича, з директорами та завідувачами фінансових відділів - головними бухгалтерами міської та міжрайонних виконавчих дирекцій, яка днями відбулася у м. Чернігові.

Учасниками наради було розглянуто низку питань, у тому числі, про  виконання бюджету обласного відділення Фонду за минулий рік, фінансування страхувальників і заборгованість за 2011 рік та основні напрямки роботи по зменшенню заборгованості, контрольно - ревізійну роботу та шляхи її удосконалення, підсумки виконання програми щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей за 2011 рік і необхідні заходи щодо повного освоєння коштів Фонду, спрямованих на надання соціальних послуг у 2012 році, реалізацію основних заходів по унеможливленню незаконного заволодіння коштами бюджету обласного відділення Фонду при отриманні фінансування для виплати застрахованим особам матеріального забезпечення та інші.
 
На нараді, зокрема, зазначалося, що станом на 1 січня 2012 року в обласному відділенні Фонду на обліку перебуває 26113 страхувальників, в тому числі 906 осіб з початку року уклали договори про добровільну участь в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, в тому числі із тимчасової втрати працездатності. На виплату всіх видів допомоги протягом 2011 року було направлено 124 619 тис. грн., які виплачуються за рахунок коштів Фонду.

Удосконалено роботу по упередженню неправомірного віднесення витрат по невиробничому травматизму і виявлення фактів приховування виробничого травматизму. Робочими органами відділення Фонду, згідно повідомлень страхувальника, по кожному випадку з'ясовуються причини отримання травми та шляхом здійснення аналізу, на підставі наданих документів та інформації згідно первинної медичної документації під час вибірки в лікувально - профілактичних закладах, приймається участь в розслідуванні нещасного випадку (по страхувальниках з "групи ризику") або складається відповідна довідка. В разі виявлення розбіжностей та фальсифікацій, фінансування по таких випадках не надається. Проведеними заходами упереджено та унеможливлено безпідставне віднесення витрат на рахунок коштів Фонду по 137 страхових випадках на загальну суму 39,9 тис. грн.

У 2011 році, за участю коштів Фонду, в дитячих закладах оздоровлення оздоровлено 8 636 дітей та за рахунок коштів Фонду видано 89 180 дитячих новорічних подарунків.
 
На нараді визначено шляхи покращення роботи обласного відділення Фонду.
  

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.