За останні дві доби в області потонуло 3 людини
11 липня о 13:20 поблизу с. Дібрівка Менського району рибалки знайшли у р. Десна та витягли на берег тіло чоловіка.
Загиблим виявився 25-річний мешканець Корюківського району, який скоріш за все під час рибалки заплутався у риболовецьку сітку та потонув.
Інший трагічний випадок стався цього ж дня в смт Ріпки. Тут о 16:10 у р. Мотуз місцеві жителі знайшли тіло 49-річного чоловіка. За попередніми даними він 9 липня повертався додому напідпитку та, проходячи повз річку, скотився з крутого берега у воду й захлинувся.
Наступного дня о 21:10 у Ніжині місцеві жителі виявили у р. Остер та витягли на берег тіло чоловіка. Його особа та причина смерті встановлюються.
Зазначимо, що з початку року на Чернігівщині вже потонуло 30 людей. У зв’язку з цим, рятувальники закликають населення дотримуватись заходів безпеки під час перебування біля водойм, рибалки та під час купання!
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression