Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 23:46:29

Покращити місто в три "кліки" реально

04.07.2015   13:25

Голова чернігівської громадської організації «Молодь проти» Максим Богомаз сьогодні, 3 липня, презентував незалежний он-лайн-ресурс «Mapidea» («Карта ідей»).

Мета проекту - створити постійно діючу візуальну он-лайн-карту для ідей щодо поліпшення міста та підвищення якості життя чернігівців.

Розробники ресурсу впевнені: ніхто не знає проблем міста краще, ніж його жителі, які бачать їх постійно. Крім того, всі зміни, які плануються в місті, повинні попередньо обговорюватися з жителями конкретних районів, дворів і територій. Ресурс «Mapidea» - хороша можливість для цього.

ГО «Молодь проти» закликає всіх небайдужих залишати свої ідеї щодо поліпшення Чернігова, активно обговорювати і розвивати їх. Завдяки он-лайн-ресурс «Mapidea» це можна зробити всього в три «кліки». Звичайно, наступна місія проекту «Mapidea» - визначити головні проблеми, які потребують вирішення владою міста або різними організаціями.

Сайт розроблений у вигляді карти міста, на котрій відвідувач зможе знайти потрібну вулицю чи будинок і залишити свою пропозицію чи зауваження. Максим Богомаз пообіцяв, що реагуватимуть на повідомлення оперативно, ідеї чи проблеми висвітлюватимуться на он-лайн-карті, а їх авторів повідомлятимуть про те, на якому етапі вирішення чи впровадження вони знаходяться.

Проект є пробним, і стартує спочатку в Чернігові, а згодом розповсюдиться і в інші міста України. Бета-версія сайту пропрацює до зими, а за цей час запустять «Карту ідей» на постійній основі.

Для реалізації проекту активісти заручилися підтримкою першого заступника чернігівського міського голови Миколи Миргородського, котрий пішов на зустріч і пообіцяв всіляко допомагати.

«Проблем у Чернігові вистачає. Тому я всіляко підтримую тих людей, які долучаються до їх вирішення. Он-лайн-ресурс «Mapidea» - це реальний спосіб наблизити владу до людей, а людей до влади», - зазначив  Микола Миргородський та пообіцяв всіляко сприяти активістам.

Інтернет-ресурс Mapidea.org розпочне свою діяльність 4 липня.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини