Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 11:33:50

Міліція знищила 10 тисяч рослин коноплі

04.07.2015   12:51

В ході операції «Мак-2015» працівники Новгород-Сіверського райвідділу УМВС в Чернігівській області на ділянці в 7500 квадратних метрів виявили плантацію конопель.

В лісовому масиві в 5 кілометрах від села оперативники виявили ділянку, на якій росли коноплі без ознак обробки ґрунту та догляду за рослинами.

Правоохоронці вилучили 10 тисяч рослин коноплі, які були спалені.

Зразки рослин направлені до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в Чернігівській області.

Тривають заходи зі встановлення осіб, причетних до вирощування коноплі.

Останні новини Чернігівщини

Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44

Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською

9 червня: цей день в Україні і світі

9 червня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини