У Чернігові вагітна сутенерка зводила неповнолітніх дівчат з любителями "полунички"
Оперативники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області викрили звідницю, яка за матеріальну винагороду організовувала надання сексуальних послуг неповнолітніми дівчатами.
Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області підполковник міліції Антон Милосердов, оперативники отримали інформацію, що жителька Чернігова займається звідництвом.
В ході документування протиправної діяльності працівники міліції встановили, що вагітна жителька обласного центру не тільки сама надавала сексуальні послуги, а й за матеріальну винагороду організовувала зустрічі п’ятьох своїх неповнолітніх подруг з любителями «полунички».
На даний час встановлено два факти звідництва. Всі неповнолітні, які надавали сексуальні послуги, з неблагополучних сімей незаможних прошарків українського суспільства. Підлітки отримували за роботу не більше 150 гривень.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відносно зловмисниці відкрито три кримінальні провадження за частиною 3 статті 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво) - караються позбавленням волі на строк від двох до семи років та частиною 3 статті 303 Кримінального кодексу України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.
Триває досудове розслідування.
СЗГ УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.