Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 00:34:24

Прокуратура судитиметься з міліцією за 59 світлофорів

03.07.2015   15:46Агенцiя

Прокуратура Чернігівської області вимагатиме в суді повернення до комунальної власності м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури

Прокуратурою Чернігівської області заявлений до суду позов про зобов’язання Міністерства внутрішніх справ України передати до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова 59 світлофорних об’єктів, що перебувають на балансі Державного підприємства «Чернігів-Інформ-Ресурси».
 
Позовні вимоги ґрунтуються на матеріалах перевірки Державної фінансової інспекції в області про виявлені порушення законодавства про державну та комунальну власність при експлуатації підприємством технічних засобів регулювання дорожнього руху в м. Чернігові та витрачанні місцевим бюджетом коштів на їх утримання.
 
Адже положеннями Закону України «Про автомобільні дороги» чітко визначено, що всі вулиці і дороги міст, у т.ч. засоби регулювання дорожнього руху, які є невід’ємною частиною вулично-дорожньої мережі, знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю, а тому управління їх функціонуванням та розвитком здійснюється відповідними органами місцевого самоврядування.

Водночас проведеною ревізією встановлено, що із загального фонду міського бюджету на утримання об’єктів соціальної інфраструктури, що перебувають у державній власності, щороку витрачаються бюджетні кошти у розмірі близько півмільйона гривень.

Відтак, єдиним способом законного управління цими об’єктами є їх передача в комунальну власність міської територіальної громади відповідно до положень Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності».

Дії, необхідні для такої передачі, органом місцевого самоврядування наразі виконано. Проте позитивного рішення не отримано.
Без передачі об’єктів на баланс міської ради їх фінансування за рахунок місцевого бюджету неможливе.

 

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини