Городнянщина представила Україну на Міжнародному фестивалі в Республіці Білорусь
Днями в місті Дубровно Вітебської області Республіки Білорусь відбувся XXll Міжнародний фестиваль пісні та музики «Дніпровські голоси в Дубровно».
Провідна ідея фестивалю – дружба сусідніх країн та збереження самобутньої національної культури. На нього з'їхалися 20 художніх колективів та більше 500 музикантів, співаків, танцюристів з Естонії, Латвії, Литви, України, Росії та Татарстану.
Україну на святі представили 2 колективи з Городнянщини: ансамбль народної пісні «Забава» районного будинку культури та народний аматорський хор села Вихвостів.
У рамках фестивалю працювали виставки, ярмарки народних майстрів, дитячі атракціони, танцювальний майданчик. Вперше в цьому році проводився конкурс глиняної іграшки «Соловейко 2015».
Перший день фестивалю був присвячений 70-й річниці Великої Перемоги і вшануванню пам'яті тих, хто залишився навічно лежати в братських могилах.
Вечірня програма фестивалю продовжилася в селі Калинівка, де колективи Городнянщини виступили перед місцевими жителями з 1,5 годинною концертною програмою.
Другого дня апофеозом свята стала театралізована хода самодіяльних колективів, солістів, почесних гостей та жителів міста по центральній вулиці міста Дубровно до міського стадіону, який був переповнений гостями та місцевими жителями. Після виступу аматорських колективів відбувся концерт Національного академічного народного хору Республіки Білорусь ім. Г.Цитовича.
Всі колективи отримали дипломи і сувеніри.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51
Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.
День Гідності та Свободи 10:28
День Гідності та Свободи відзначають щорічно 21 листопада згідно з Указом Президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 року.
21 листопада: цей день в Україні і світі 09:22
День 1367 Російська агресія - Day 1367 Russian aggression
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.