Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 00:09:03

Відбулося засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

03.07.2015   07:46Агенцiя

2 липня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Микола Стрілець.

В роботі комісії взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Згідно з порядком денним, депутати погодили умови передачі в оренду майнових об'єктів стадіону «Юність», які розташовані за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 110, розглянули питання про встановлення зменшеного розміру орендної плати низці бюджетних установ та інші питання.

Журналісту видання ПіК заборонили бути присутнім на засіданні постійної комісії Чернігівської обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

Засідання комісії проходило у адмінбудинку обласної ради. Перед початком зустрічі працівники апарату не впустили до зали засідань журналіста ПіК, аргументуючи це необхідністю попереднього подання заявки від ЗМІ для присутності на засіданні комісії.

Всі депутати, які є членами комісії, висловили своє бажання, аби представник ЗМІ не був присутній і запропонували почекати у приймальні завершення комісії та, лише після задати питання.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, усі дії,  пов'язані з акредитацією,  ґрунтуються на принципах відкритості,  рівності,  справедливості з метою забезпечення права громадськості  на  одержання  інформації  через   засоби   масової інформації.  Відсутність  акредитації  не  може бути підставою для відмови в допуску журналіста, працівника засобу масової інформації на відкриті заходи, що проводить суб'єкт владних повноважень.
Акредитація журналіста,  будь-якого працівника засобу масової інформації здійснюється безоплатно  на  підставі  його  заяви  або подання засобу масової інформації.
Таким чином, чиновники обласної ради цинічно порушили українське законодавство.

 

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини