Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 02:35:54

Через безпечність батька ледь не загинула дитина

03.07.2015   07:03

1 липня о 23:00 у Чернігові до Служби порятунку «101» зателефонувала жінка та повідомила, що її чоловік разом з 9-річним сином попливли на моторному човні по р. Старик в районі сіл Повідов і Прохорів Чернігівського району та зникли.

На місце події одразу виїхав аварійно-рятувальний підрозділ, а також до пошуків долучилися прикордонники.

Тим часом фахівцям оперативно-координаційного центру обласного Управління ДСНС України за допомогою мобільного телефону вдалося кілька разів вийти на зв’язок з чоловіком.

Проте той відмовився вказати своє місце знаходження і загалом поводився не адекватно. Після кількох годин нічних пошуків, близько 3-ї години було знайдено напівзатонулий човен і дитину, яка ледь трималася за нього.

Врятованого хлопчика доставлено на берег. Він зазнав переохолодження, але стан його здоров’я задовільний. Пошуки батька дитини тривають.

За попередніми даними встановлено, що зниклим є 39-річний мешканець м. Ірпінь Київської області, який разом з родиною та товаришем приїхали на Чернігівщину рибалити.

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини