Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 21:12:50

Оголошено конкурс малих грантів "Підтримка місцевих організацій громадянського суспільства та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні"

02.07.2015   11:07Агенцiя

Громадська організація «MART» оголошує Конкурс проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Чернігівській області.

Чернігівська обласна державна адміністрація виступає бенефіціаром проекту в Чернігівській області.

Конкурс проводиться в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

Мета конкурсу – підтримати ініціативи місцевих організацій громадянського суспільства та новостворених ініціативних груп, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

До конкурсу запрошуються: громадські об’єднання та благодійні організації (зареєстровані не раніше 2014 року або з населених пунктів до 100 тис. населення), місцеві ініціативні групи.

У конкурсі можуть приймати участь організації та ініціативні групи з Чернігова та Чернігівської області.

Проектні пропозиції можуть бути підтримані, якщо вони відповідають одному або декільком із зазначених тематичних пріоритетів: захист та просування прав людини; здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; протидія корупції; громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем; допомога (окрім благодійної або гуманітарної) внутрішньо переміщеним особам з Криму, Донецької та Луганської областей.

Діяльність, яка може бути підтримана в межах цього Кoнкурсу: організація публічних заходів (громадські слухання, публічні обговорення, збори за місцем проживання, круглі столи, тренінги, конференції і т.п.); публікація і розповсюдження інформаційних матеріалів, друкованих та електронних видань, брошур та ін.; інформаційні кампанії, якщо вони є елементом ширшої діяльності.

Мінімальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група – 45000 грн. Максимальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група – 90000 грн.

Кінцевий термін подачі проектної пропозиції: 15 липня 2015 року.

Термін реалізації проекту: до 6 місяців, починаючи з 1 вересня 2015 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.