Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:05:22

На Чернігівщині за сприяння фіскальних органів офіційно оформлено трудові відносини з 1288 найманими працівниками

02.07.2015   07:48Агенцiя

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що упродовж січня – травня поточного року перевірено 52 суб’єкта господарювання з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадян.

руки

руки

За результатами проведених перевірок донараховано 11,9 млн. грн., у тому числі 11,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 683 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З донарахованих сум до бюджету вже надійшло 705,4 тис. грн., в тому числі ПДФО – 598,8 грн., ЄСВ – 106,6 тис. грн. 

Не залишається поза увагою працівників фіскальних органів питання повноти та своєчасності перерахування до бюджету утриманого із заробітної плати працівників та інших доходів податку з доходів фізичних осіб. У січні-травні до бюджету додатково нараховано 9,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 162 тис. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Працівниками Прилуцької ОДПІ проведено документальну перевірку фізичної особи підприємця, за результатами якої за неперерахування до бюджету утриманого із заробітної плати працюючих податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску донараховано 102 тис. грн. 

На постійній основі проводяться заходи, спрямовані на запобігання та упередження використання неоформленої найманої праці. За рахунок проведення саме таких заходів офіційно оформлено трудові відносини з 1288 найманими працівниками, до державної реєстрації залучено 448 осіб. Завдяки цьому до бюджету додатково спрямовано понад 609 тис. грн. податків.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини