Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 13:34:57

Кожен зацікавлений отримував ґрунтовні відповіді на всі запитання про проходження військової служби

23.02.2012   14:06

З нагоди дня захисника вітчизни військовослужбовці 156-го територіального центру комплектування Збройних сил України військовослужбовцями військової служби за контрактом, що в Чернігові, провели чергову агітаційну акцію.

З нагоди свята інструктори 156-го територіального центру комплектування військовослужбовцями контрактної служби організували і провели чергову агітаційну акцію.

У центрі міста, поблизу торговельного комплексу "Мегацентр" було встановлено намет з рекламними щитами. Кожен зацікавлений отримував ґрунтовні відповіді на всі запитання про проходження військової служби, її переваги, кар'єрне зростання тощо.

З мешканцями Чернігова спілкувалися інструктори 156-го ТЦК старшини Євген Глущенко, Олександр Пушкарь та головний старшина Олександр Науменко.

Торік, як зазначив заступник начальника 156-го ТЦК майор Вадим Потапов, з легкої руки інструкторів, військову службу в Збройних Силах України розпочали близько 300 чернігівців. Приваблює юнаків і дівчат стабільність, отримання житла від відомства та можливість отримання вищої освіти.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.