Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 07:25:19

СБУ викрила жительку Чернігівщини на співпраці з російськими спецслужбами

27.06.2015   07:18Агенцiя

Служба безпеки України викрила мешканку одного з прикордонних селищ Чернігівської області, яка передавала до Росії розвіддані про українську армію.

Іноземна спецслужба спіймала жінку на нелегальному перебуванні в Росії і поставила умовою звільнення від кримінального покарання негласне співробітництво.

Перед поверненням додому мешканка прикордонного регіону отримала завдання повідомляти кураторам про розташування українських укріпрайонів, особовий склад та озброєння збройних сил, дислокацію військових частин у регіоні. Для цього жінці порадили познайомитися й завести дружбу з місцевими правоохоронцями, у яких вивідувати секретні відомості. Крім  того, вона мала збирати на них компромат для подальшого шантажу й вербування.

Затримана повідомила співробітникам СБУ номери телефонів, за якими вона передавала інформацію.

У рамках кримінального провадження затриманій оголошено про підозру за ч.1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини