Прокуратурою виявлено факт привласнення та розтрати державних коштів службовими особами приватного підприємства
Прокуратурою міста Чернігова розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення та розтрати бюджетних коштів при здійсненні державних закупівель (ч. 1 ст. 191 КК України).
Йдеться про махінації з державними коштами на суму близько 500 тис грн. Встановлено, що працівники, яким нібито виплачено ці кошти як заробітну плату,— вигадані.
Обставини справи:
Ще у 2012 році переможцем процедури державних закупівель робіт з реконструкції Понорницької ЗОШ I-III ступенів в смт Понорниця, вартістю близько 8,5 млн грн, визнано ТОВ «Будспеценергоресурси».
Замовником виступив Департамент інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації. За результатами закупівлі між замовником і підрядником укладено договір.
На виконання умов договору замовник, згідно з актами прийому-передачі виконаних робіт, перерахував ТОВ «Будспеценергоресурси» понад 2,3 млн грн бюджетних коштів.
Проте, як встановлено прокуратурою, службові особи товариства надали замовнику недостовірні дані про кількість працівників субпідрядної організації та суму виплаченої їм заробітної плати.
В подальшому службові особи ТОВ «Будспеценергоресурси» незаконно перерахували з отриманих державних коштів 500 тис грн субпідрядній організації нібито для виплати заробітної плати 89 її працівникам. Фактично ж ці особи трудових відносин з даним підприємством не мали та доходів не отримували.
Такі дії привели до втрати бюджетом 500 тис грн.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.