За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 35 злочинів, з них: 15 крадіжок індивідуального майна, 1 крадіжка колективного майна, 4 факти вилучення наркотиків, 2 факти ухилення від сплати аліментів, 1 збут майна здобутий злочинним шляхом, 1 факт розтрати майна, 6 фактів шахрайства, 1 порушення адміністративного нагляду, 1 факт незаконних операцій з металобрухтом, 1 використання підроблених документів, 1 надруга над могилою, 1 збут підакцизних товарів.
На автошляхах області сталось 3 ДТП, внаслідок яких 3 особи загинуло. На території області виникло 4 пожежі, одна людина загинула.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 251 адмінпротоколи, з них: 29 - за дрібне хуліганство, 89 - за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 15 водіїв.
Останні новини Чернігівщини
Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44
Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською
9 червня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression